  • MPN: RMCB31150
  • Weight: 77.20g
  • Dimensions: 11.00mm x 11.00mm x 142.00mm
  • SKU: RMCB31150
  • UPC: 6005721040919
For 30 or more items, click to quote
11.50mm cobalt metal bulk /ea