  • MPN: RCSB18540
  • Weight: 338.20g
  • Dimensions: 7.00mm x 220.00mm x 265.00mm
  • SKU: RCSB18540
  • UPC: 6005721104741
For 30 or more items, click to quote
185MM Z40 SAW BLADE TCT PROFI
Write a review
Bad Good
Dado Set 203mm X 15.88 X 24t 4 X 1/8\' 3/32\'1/16\' Chip 27.5mm
-5 %
Dado Set Diameter: 203mm Teeth: 24 Hardness: HRC 46 Pro-Tech's dado blade set fits as perfect in any wood workers workshop as what is..