  • MPN: RMRB30930
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMRB30930
  • UPC: 6005721026555
For 30 or more items, click to quote
9.30mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea
Write a review
Bad Good
HSS SUPER 24MM MORSE TAPER 3 SHANK....
R 1,987.00
Ex VAT:R 1,727.83
HSS SUPER 27MM MORSE TAPER 3 SHANK....
R 2,511.00
Ex VAT:R 2,183.48
ALPEN Hardox Hss-eco8 Drill Bit 14.00mm
-8 %
HARDOX HSS-ECO8 DRILL BIT 14.00MM....
R 1,277.94 R 1,387.00
ALPEN SPRINT MASTER 3.8MM DIN 338 1/PACK....
ALPEN SPRINT MASTER 6.2MM DIN 338 1/PACK....