  • MPN: RHSBMS/41
  • Weight: 98.60g
  • Dimensions: 54.00mm x 113.00mm x 143.00mm
  • SKU: RHSBMS/41
  • UPC: 6005721002047
For 30 or more items, click to quote
41mm Bi-metal standard holesaw