  • MPN: RHSBM30/38
  • Weight: 87.00g
  • Dimensions: 54.00mm x 111.00mm x 143.00mm
  • SKU: RHSBM30/38
  • UPC: 6005721030576
For 30 or more items, click to quote
38mm bi-metal hole saw