  • MPN: RHSBMS/35
  • Weight: 104.00g
  • Dimensions: 37.00mm x 85.00mm x 137.00mm
  • SKU: RHSBMS/35
  • UPC: 6005721002016
For 30 or more items, click to quote
35mm Bi-metal standard holesaw