  • MPN: RHSBM30/54
  • Weight: 144.40g
  • Dimensions: 56.00mm x 108.00mm x 138.00mm
  • SKU: RHSBM30/54
  • UPC: 6005721030668
For 30 or more items, click to quote
54mm bi-metal hole saw