  • MPN: RHSBM30/44
  • Weight: 107.20g
  • Dimensions: 56.00mm x 110.00mm x 137.00mm
  • SKU: RHSBM30/44
  • UPC: 6005721030613
For 30 or more items, click to quote
44mm bi-metal hole saw