  • MPN: RMRB31380
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMRB31380
  • UPC: 6005721027033
For 30 or more items, click to quote
13.80mm Standard Metal bulk (1/Pack) /ea