  • MPN: RMSB30430
  • Weight: 5.20g
  • Dimensions: 4.00mm x 4.00mm x 60.00mm
  • SKU: RMSB30430
  • UPC: 6005721028368
For 30 or more items, click to quote
4.30mm double ended bulk /ea
3,25 mm &O/; HSS SUPER stub drill bit - Double ended 1 HSS drill bit from the SUPER range in bulk packaging. Quantity = 10 pieces Range of ap..
3,3 mm &O/; HSS SUPER stub drill bit - Double ended 1 HSS drill bit from the SUPER range in bulk packaging. Quantity = 10 pieces Range of app..