  • MPN: RMRB30320
  • Weight: 3.00g
  • Dimensions: 3.00mm x 3.00mm x 66.00mm
  • SKU: RMRB30320
  • UPC: 6005721024858
For 30 or more items, click to quote
3.20mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea
Write a review
Bad Good
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for extre..
R 312.00
Ex VAT:R 271.30
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3,5 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for ext..