  • MPN: RMGL07.5X250
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMGL07.5X250
  • UPC: 6005721029358
For 30 or more items, click to quote
7.50mm industrial metal long bulk
Write a review
Bad Good
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,6 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
R 27.00
Ex VAT:R 23.48
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,8 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
R 27.00
Ex VAT:R 23.48
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,9 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 4,7 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 5,0 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..
// SPRINT MASTER HSS JOBBER DRILLS DIN 338 RN Sprint Master - &o/; 5,1 mm tough precision jobber drill bit Bulk:  Qty 1 drill bit MASTER OF..