  • MPN: RMGL07.5X250
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMGL07.5X250
  • UPC: 6005721029358
For 30 or more items, click to quote
7.50mm industrial metal long bulk