  • MPN: RMGHB30600
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMGHB30600
  • UPC: 6005721101924
For 30 or more items, click to quote
6.00mm industrial metal hex bulk