  • MPN: RDBEBC115
  • Weight: 95.40g
  • Dimensions: 5.00mm x 146.00mm x 182.00mm
  • SKU: RDBEBC115
  • UPC: 6005721006588
For 30 or more items, click to quote
115mm Brick & Concrete Econo diamond blade