  • MPN: RMGB31550
  • Weight: 163.40g
  • Dimensions: 15.00mm x 15.00mm x 180.00mm
  • SKU: RMGB31550
  • UPC: 6005721007806
For 30 or more items, click to quote
15.50mm Industrial Metal bulk (1/pack) /ea