  • MPN: RMGB31400
  • Weight: 126.40g
  • Dimensions: 14.00mm x 14.00mm x 152.00mm
  • SKU: RMGB31400
  • UPC: 6005721070497
For 30 or more items, click to quote
14.00mm Industrial Metal bulk (1/pack) /ea
Write a review
Bad Good
HEX SHANK SET HSS FOR METAL 4 PIECE Details: 4-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 001108041 00 B..
R 689.00
Ex VAT:R 599.13
HEX SHANK SET HSS FOR METAL 6 PIECE Details: 4-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 001008061 00 B..
R 1,085.00
Ex VAT:R 943.48
ALPEN Hss Super Drill Bit 8.5mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8,5 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from s..
ALPEN Hss Super Drill Bit 8mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from sol..
HSS JOBBER DRILLS,  DIN 338 RN HSS SPRINT - &o/; 1 - 10 mm jobber drill bit set Packaging:  Metal case Range of application: HSS..