  • MPN: RMCB30450
  • Weight: 77.20g
  • Dimensions: 5.00mm x 61.00mm x 89.00mm
  • SKU: RMCB30450
  • UPC: 6005721040759
For 30 or more items, click to quote
4.50mm cobalt metal bulk /ea
Ex VAT:R 67.83
ALPEN Cobalt Drill Short Bulk 5.00mm
-11 %