  • MPN: RHSBMS/65
  • Weight: 201.80g
  • Dimensions: 48.00mm x 132.00mm x 174.00mm
  • SKU: RHSBMS/65
  • UPC: 6005721002115
For 30 or more items, click to quote
65mm Bi-metal standard holesaw