  • MPN: RHSBMS/60
  • Weight: 172.00g
  • Dimensions: 66.00mm x 112.00mm x 143.00mm
  • SKU: RHSBMS/60
  • UPC: 6005721002092
For 30 or more items, click to quote
60mm Bi-metal standard holesaw