  • MPN: RCSBT18560-20
  • Weight: 289.60g
  • Dimensions: 8.00mm x 220.00mm x 255.00mm
  • SKU: RCSBT18560-20
  • UPC: 6005721003877
For 30 or more items, click to quote
185MM Z60 SAW BLADE TCT STANDARD
Write a review
Bad Good
Saw Blade Tct 160x2.2x20x48t Wood Prof. PRO-TECH Fes. Ts55 Pw1
Out Of Stock
R 373.00
Ex VAT:R 324.35
Saw Blade Tct 100x3.96x22x8t Biscuit Joiner Wood Prof. PRO-TECH
-28 %
R 429.81 R 599.00
Ex VAT:R 373.75
Carbide Tipped Saw Blade for Festool circular saws - Universal 160mm x 20mm bore x 28T Durability and precision for the toughest conditions, tailored..
R 278.00
Carbide Tipped Saw blade for circular saws - Ripping 160mm x 20mm bore x 18T High-Performance Circular Saw Blade Designed for efficient and fast saw..
Carbide Tipped Saw blade for circular saws - Ripping 160mm x 20mm bore x 12T Precision and Performance: The Ultimate Saw Blade Designed for demandin..