  • MPN: RCSBAL23060
  • Weight: 541.20g
  • Dimensions: 6.00mm x 265.00mm x 294.00mm
  • SKU: RCSBAL23060
  • UPC: 6005721038480
For 30 or more items, click to quote
230MM Z60 SAW BLADE TCT PROFI ALUMINIUM
Ex VAT:R 486.09
Carbide Tipped Saw blade for circular saws - Ripping 160mm x 20mm bore x 18T High-Performance Circular Saw Blade Designed for efficient and fast saw..
R 287.00
Ex VAT:R 249.57
Saw Blade Tct 100x3.96x22x8t Biscuit Joiner Wood Prof. PRO-TECH
-28 %
R 429.81 R 599.00
Saw Blade Tct 160x2.2x20x48t Wood Prof. PRO-TECH Fes. Ts55 Pw1
Out Of Stock
Carbide Tipped Saw blade for circular saws - Ripping 160mm x 20mm bore x 12T Precision and Performance: The Ultimate Saw Blade Designed for demandin..
Carbide Tipped Saw Blade for Festool circular saws - Universal 160mm x 20mm bore x 28T Durability and precision for the toughest conditions, tailored..