  • MPN: RMGL07.5X200
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMGL07.5X200
  • UPC: 6005721029204
For 30 or more items, click to quote
7.50mm industrial metal long bulk
Write a review
Bad Good
19PC roll forged drill bit set Drill bits in the set: &O/;1mm &O/;1.5mm &O/;2mm &O/;2.5mm &O/;3mm &O/;3.5mm &O/;4mm &O/;4.5mm ..
R 242.00
Ex VAT:R 210.43
6PC roll forged drill bit set Drill bits in the set: &O/;2.0mm &O/;3.0mm &O/;4.0mm &O/;5.0mm &O/;6.0mm &o/;8.0mm Application: T..
R 66.00
Ex VAT:R 57.39
13PC roll forged drill bit set Drill bits in the set: &O/;1.5mm &O/;2mm &O/;2.5mm &O/;3mm &O/;3.2mm &O/;3.5mm &O/;4mm &O/;4.5mm..
TORK CRAFT Drill Bit Set 25pce Roll Forged Metal Case
Out Of Stock
25PC roll forged drill bit set Drill bits in the set: &O/;1mm &O/;1.5mm &O/;2mm &O/;2.5mm &O/;3mm &O/;3.5mm &O/;4mm &O..
TORK CRAFT Drill Bit Set 6pc Hss Ground 2-8mm
-13 %
6PC HSS drill bit set Drill bits in the set: &O/;2.0mm &O/;3.0mm &O/;4.0mm &O/;5.0mm &O/;6.0mm &o/;8.0mm Application: The drill..
R 127.94 R 147.00
13PC HSS drill bit set Drill bits in the set: &O/;1.5mm &O/;2mm &O/;2.5mm &O/;3mm &O/;3.2mm &O/;3.5mm &O/;4mm &O/;4.5mm &O/;4..