  • MPN: RDBIND115
  • Weight: 119.20g
  • Dimensions: 5.00mm x 152.00mm x 182.00mm
  • SKU: RDBIND115
  • UPC: 6005721099702
For 30 or more items, click to quote
115mm industrial diamond blade
Write a review
Bad Good
Diamond blade TYPE: Sintered and continuous DIAMETER: &o/;115mm BORE: &O/;22.23mm MAX RPM: 13,300 USE: Brick, concrete, cement block, gran..
R 52.00
Ex VAT:R 45.22
Continious Rim Diamond blade 230mm PROFESSIONAL For cutting ceramic tiles and natural stone slabs Professional Series Diamond Blade with Continuo..
R 216.00
Ex VAT:R 187.83
Continious Rim Diamond blade 180mm PROFESSIONAL For cutting ceramic tiles and natural stone slabs Professional Series Diamond Blade with Continuo..
Continious Rim Diamond blade 200mm PROFESSIONAL For cutting ceramic tiles and natural stone slabs Professional Series Diamond Blade with Continuo..
Continuous Rim Diamond blade 180mm PROFESSIONAL For cutting ceramic tiles and natural stone slabs Professional Series Diamond Blade with Continuo..