  • MPN: RF-CTB7.8X388-100
  • Weight: 455.60g
  • Dimensions: 63.00mm x 158.00mm x 495.00mm
  • SKU: RF-CTB7.8X388-100
  • UPC: 6005721121021
For 30 or more items, click to quote
Cable Ties Black 7.8x388mm (100)
Write a review
Bad Good
Nylon Cable Ties 7.6mm X 400mm Black 25pc
Out Of Stock
R 44.00
Ex VAT:R 38.26
TORK CRAFT Nylon Cable Ties 7.6mm X 400mm Black 100pc
Out Of Stock
TORK CRAFT Nylon Cable Ties 7.6mm X 400mm Black 10pc
TORK CRAFT Nylon Cable Ties 7.6mm X 400mm Black 50pc
CABLE TIES BLACK 390mm*7.8mm PACK 50 T120R....