  • MPN: RHSBMS/30
  • Weight: 88.20g
  • Dimensions: 38.00mm x 84.00mm x 137.00mm
  • SKU: RHSBMS/30
  • UPC: 6005721001996
For 30 or more items, click to quote
30mm Bi-metal standard holesaw