  • MPN: RHSBMS/29
  • Weight: 83.40g
  • Dimensions: 38.00mm x 84.00mm x 138.00mm
  • SKU: RHSBMS/29
  • UPC: 6005721001989
For 30 or more items, click to quote
29mm Bi-metal standard holesaw