  • MPN: RHSBM30/83
  • Weight: 309.20g
  • Dimensions: 47.00mm x 133.00mm x 175.00mm
  • SKU: RHSBM30/83
  • UPC: 6005721030798
For 30 or more items, click to quote
83mm bi-metal hole saw