  • MPN: RHSBM30/60
  • Weight: 170.40g
  • Dimensions: 65.00mm x 107.00mm x 138.00mm
  • SKU: RHSBM30/60
  • UPC: 6005721030705
For 30 or more items, click to quote
60mm bi-metal hole saw