  • MPN: RHSBM30/57
  • Weight: 166.40g
  • Dimensions: 66.00mm x 113.00mm x 144.00mm
  • SKU: RHSBM30/57
  • UPC: 6005721030675
For 30 or more items, click to quote
57mm bi-metal hole saw