  • MPN: RHSBM30/37
  • Weight: 82.60g
  • Dimensions: 65.00mm x 108.00mm x 138.00mm
  • SKU: RHSBM30/37
  • UPC: 6005721030569
For 30 or more items, click to quote
37mm bi-metal hole saw