  • MPN: RMRB31000
  • Weight: 55.40g
  • Dimensions: 10.00mm x 10.00mm x 135.00mm
  • SKU: RMRB31000
  • UPC: 6005721024391
For 30 or more items, click to quote
10.00mm Standard Metal bulk (5/Pack) /ea
Write a review
Bad Good
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3,5 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for ext..
R 314.00
Ex VAT:R 273.04
HSS EXTRA LONG SERIES DRILLS FOR METAL HSS Extra Long Series - HSS SUPER - 3 mm &O/; Range of application: High efficiency drills for extre..