  • MPN: RMCB30650
  • Weight: 19.20g
  • Dimensions: 6.00mm x 6.00mm x 100.00mm
  • SKU: RMCB30650
  • UPC: 6005721040803
For 30 or more items, click to quote
6.50mm cobalt metal bulk /ea