  • MPN: RMCB30580
  • Weight: 14.20g
  • Dimensions: 5.00mm x 5.00mm x 92.00mm
  • SKU: RMCB30580
  • UPC: 6005721100996
For 30 or more items, click to quote
5.80mm cobalt metal bulk /ea