  • MPN: RMGB30220
  • Weight: 1.00g
  • Dimensions: 2.00mm x 2.00mm x 52.00mm
  • SKU: RMGB30220
  • UPC: 6005721070343
For 30 or more items, click to quote
2.20mm Industrial Metal bulk (10/pack) /ea