  • MPN: RHSBM30/59
  • Weight: 167.80g
  • Dimensions: 67.00mm x 110.00mm x 142.00mm
  • SKU: RHSBM30/59
  • UPC: 6005721030699
For 30 or more items, click to quote
59mm bi-metal hole saw