  • MPN: RHSBM30/48
  • Weight: 122.20g
  • Dimensions: 56.00mm x 107.00mm x 140.00mm
  • SKU: RHSBM30/48
  • UPC: 6005721030637
For 30 or more items, click to quote
48mm bi-metal hole saw