  • MPN: RMGHB30320
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMGHB30320
  • UPC: 6005721102044
For 30 or more items, click to quote
3.20mm industrial metal hex bulk
Write a review
Bad Good
HEX SHANK SET HSS FOR METAL 6 PIECE Details: 4-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 001008061 00 B..
R 1,085.00
Ex VAT:R 943.48
HEX SHANK SET HSS FOR METAL 4 PIECE Details: 4-pcs. Plastic cassette Art.-Nr. 00 001108041 00 B..
HSS JOBBER DRILLS,  DIN 338 RN HSS SPRINT - &o/; 1 - 10 mm jobber drill bit set Packaging:  Metal case Range of application: HSS..
ALPEN Hss Super Drill Bit 8mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from sol..
ALPEN Hss Super Drill Bit 8.5mm
Out Of Stock
HSS JOBBER DRILLS, DIN 338 RN DRILLS FOR METAL HSS SUPER - &O/; 8,5 mm Single Pack Range of application: HSS twist drill ground from s..