  • MPN: RMCB31250
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMCB31250
  • UPC: 6005721040933
For 30 or more items, click to quote
12.50mm cobalt metal bulk /ea