  • MPN: RMCB30420
  • Weight: 6.20g
  • Dimensions: 4.00mm x 4.00mm x 74.00mm
  • SKU: RMCB30420
  • UPC: 6005721040742
For 30 or more items, click to quote
4.20mm cobalt metal bulk /ea