  • MPN: RCSBL21060
  • Weight: 409.00g
  • Dimensions: 7.00mm x 250.00mm x 271.00mm
  • SKU: RCSBL21060
  • UPC: 6005721038459
For 30 or more items, click to quote
210MM Z60 SAW BLADE TCT PROFI LAMINATE
Write a review
Bad Good
TORK CRAFT Blade Tct 230 X 80t 30/1/16 Tcg Positive Profesional Industrial
-49 %
BLADE TCT 230 X 80T 30/1/16 TCG POSITIVE PROFESIONAL INDUSTRIAL....
R 582.19 R 1,151.00
Ex VAT:R 506.25
TORK CRAFT Blade Tct 190 X 48t 30/20/16 Tcg Positive Profesional Industrial
-57 %