  • MPN: RDBIND115
  • Weight: 119.20g
  • Dimensions: 5.00mm x 152.00mm x 182.00mm
  • SKU: RDBIND115
  • UPC: 6005721099702
For 30 or more items, click to quote
115mm industrial diamond blade
Write a review
Bad Good
Diamond blade TYPE: Sintered and continuous DIAMETER: &o/;115mm BORE: &O/;22.23mm MAX RPM: 13,300 USE: Brick, concrete, cement block, gran..
R 52.00
Ex VAT:R 45.22
Continious Rim Diamond blade 180mm PROFESSIONAL For cutting ceramic tiles and natural stone slabs Professional Series Diamond Blade with Continuo..