  • MPN: RCSBL18560-20
  • Weight: 319.00g
  • Dimensions: 8.00mm x 220.00mm x 253.00mm
  • SKU: RCSBL18560-20
  • UPC: 6005721038435
For 30 or more items, click to quote
185MM Z60 SAW BLADE TCT PROFI LAMINATE
Write a review
Bad Good
TORK CRAFT Blade Tct 190 X 48t 30/20/16 Tcg Positive Profesional Industrial
-57 %
BLADE TCT 190 X 48T 30/20/16 TCG POSITIVE PROFESIONAL INDUSTRIAL....
R 237.19 R 550.00
Ex VAT:R 206.25
BLADE CONTRACTOR 300 X 96T TCG POS.30/1/16 CIRCULAR SAW TCT....
R 590.00
Ex VAT:R 513.04
Saw Blade Tct 160x2.2x20x48t Wood Prof. PRO-TECH Fes. Ts55 Pw1
Out Of Stock
TORK CRAFT Blade Tct 230 X 80t 30/1/16 Tcg Positive Profesional Industrial
-49 %