  • MPN: RFDS180P80
  • Weight: 1,807.20g
  • Dimensions: 85.00mm x 180.00mm x 180.00mm
  • SKU: RFDS180P80
  • UPC: 6005721108183
For 30 or more items, click to quote
180mm p80 flap disc Zirconium /ea
Ex VAT:R 26.96
Flap Disc Zirconium 115mm 80 Grit Flat 4+1 Free Why Zirconium? From a product performance stand., flap discs offer fast stock removal and ..
R 121.00
Ex VAT:R 105.22
Flap Disc Zirconium 115mm 120 Grit Flat 4+1 Free Why Zirconium? From a product performance stand., flap discs offer fast stock removal and ..
Flap Disc Zirconium 115mm 60 Grit Flat 4+1 Free Why Zirconium? From a product performance stand., flap discs offer fast stock removal and ..
Flap Disc Zirconium 115mm 40 Grit Flat 4+1 Free Why Zirconium? From a product performance stand., flap discs offer fast stock removal and ..