  • MPN: RMSB31000
  • Weight: 39.40g
  • Dimensions: 10.00mm x 10.00mm x 88.00mm
  • SKU: RMSB31000
  • UPC: 6005721028474
For 30 or more items, click to quote
10.00mm double ended bulk /ea
Ex VAT:R 27.83
3,25 mm &O/; HSS SUPER stub drill bit - Double ended 1 HSS drill bit from the SUPER range in bulk packaging. Quantity = 10 pieces Range of ap..
R 26.00
Ex VAT:R 22.61
3,3 mm &O/; HSS SUPER stub drill bit - Double ended 1 HSS drill bit from the SUPER range in bulk packaging. Quantity = 10 pieces Range of app..