  • MPN: RMRC30400
  • Weight: 9.20g
  • Dimensions: 9.00mm x 45.00mm x 175.00mm
  • SKU: RMRC30400
  • UPC: 6005721019144
For 30 or more items, click to quote
4.00mm standard metal carded