  • MPN: RMRB31850
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMRB31850
  • UPC: 6005721027101
For 30 or more items, click to quote
18.50mm Standard Metal bulk (1/Pack) /ea
Write a review
Bad Good
HSS TWIST DRILL 22MM 159X86MM REDUCED SHANK 12,7 MM....
R 1,631.00
Ex VAT:R 1,418.26
HARDOX HSS-ECO8 DRILL BIT 10.00MM....
R 1,217.00
Ex VAT:R 1,058.26
HSS TWIST DRILL 25MM 160X87MM REDUCED SHANK 12,7 MM....
HSS TWIST DRILL 21MM 159X86MM REDUCED SHANK 12,7 MM....
HSS TWIST DRILL 24MM 160X87MM REDUCED SHANK 12,7 MM....