  • MPN: RMRB30690
  • Weight: 0.80g
  • Dimensions: 150.00mm x 100.00mm x 70.00mm
  • SKU: RMRB30690
  • UPC: 6005721024230
For 30 or more items, click to quote
6.90mm Standard Metal bulk (10/Pack) /ea