  • MPN: RMGC31850
  • Weight: 264.60g
  • Dimensions: 30.00mm x 40.00mm x 245.00mm
  • SKU: RMGC31850
  • UPC: 6005721001897
For 30 or more items, click to quote
18.50mm industrial metal carded