  • MPN: RF-RSW65-100
  • Weight: 873.40g
  • Dimensions: 80.00mm x 80.00mm x 192.00mm
  • SKU: RF-RSW65-100
  • UPC: 6005721095032
For 30 or more items, click to quote
Roofing Screw 65mm (100)